+420 602 281 099, +420 417 532 859 (záz/fax)

Pojistky vysokého napětí

O společnosti

Jiří merha VFSERVIS představuje moderně zařízenou firmu se se zaměřením na přístroje a rozvaděče VN,distribuci a prodej výrobků ABB spol. s.r.o. a jejich pozáruční servis.

Od většiny podobných firem se firma Jiří Merha VF SERVIS odlišuje zejména dokonalým zákaznickým servisem, který spočívá v počátečním originálním řešení, včasné a bezchybné realizaci zakázky, přijatelné ceně a platebních podmínkách, mimořádné péči o zákazníka při jednání dopravě veškerých zařízeních k zákazníkovi.

Motto: "Rychlost, kvalita a preciznost"

Podařilo se nám vytvořit dostatečně silný a stabilní tým, podporovaný špičkovým technickým vybavením, jež umožňuje splnit maximální požadavky na kvalitu práce.

Motto: "Kvalitní výrobek za přiměřenou cenu"

Centralizované řízení a umístění všech technologických fází do jednoho komplexu (od montáže přes kompletaci až po balení a distribuci) umožňuje maximální pružnost v reakcích na požadavky zákazníků, rychlost práce a v neposlední řadě i nejvyšší kvalitu. Naši odborníci garantují špičkovou kvalitu všech technologií a dokončovacích prací. U zakázek, které nejsou realizovatelné naší firmou máme smluvně dlouhodobě zajištěnu řadu kvalitních kooperantů. Díky tomu jsme schopni nabídnout našim klientům velmi zajímavé ceny a termíny.

OBCHODNĺ A MANAŽERSKÝ SERVIS

Motto: "Maximální spokojenost klienta s naším servisem a výrobky"
Úkolem tohoto samostatného oddělení je přinést obchodním partnerům komplexní servis služeb od kalkulace přes dohled nad celým zpracováním zakázky. Jeho základním krédem je spokojenost klienta. Samozřejmostí servisu je konzultace a poradenství, dohodnutí a přesná definice obchodních podmínek, termínů a cen, odborný dohled nad jednotlivými částmi projektu a v neposlední řadě, i v případě subdodávek, výběr nejvhodnějšího dodavatele vzhledem k charakteru zakázky (z hlediska termínu, ceny, vzdálenosti a kvality). Maximální část jednání uskutečňujeme na půdě našeho klienta.

Vytvořila společnost Pro-idea.cz